سومین استارت آپ دموی صنعت گاز ایران

سومین استارت آپ دموی صنعت گاز ایران

فن بازار تخصصی صنعت گاز با هدف توسعه بازار شرکت های دانش بنیان و نیز ارتقای فناوری و نوآوری در صنعت گاز، از سال ۱۳۹۶ با راهبری شرکت ملی گاز و با همراهی شبکه فن بازار ملی ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. از جمله ی مهم ترین ماموریت های این فن بازار تخصصی، کمک به طرح ها و ایده های نوآورانه شرکت های فناور و استارت آپ ها به منظور جذب سرمایه، انجام فرآیند تجاری سازی و ورود محصولات و خدمات ناشی از آن ها به بازار است.
در این راستا، فن بازاز تخصصی صنعت گاز به کمک شرکت راهبر سیستم دانش به عنوان کارگزار رسمی آن، سومین رویداد استارت آپ دمو صنعت گاز ایران را با هدف معرفی توانمندی های شرکت های فناور و کارآفرین به سرمایه گذاران صنعت گاز    برگزار می نماید.

استارت آپ ها و شرکت های فناور، برای ثبت نام در این رویداد و معرفی طرح خود تا ۸ شهریورماه ۹۸ مهلت خواهند داشت، تا با مراجعه به وبسایت RSD.co.ir نسبت به دریافت و پر کردن فرم ثبت نام اقدام و فرم مربوطه را  به ایمیل Nigc.startupdemo@gmail.com ارسال نمایند.

همچنین متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت RSD.co.ir مراجعه و یا با شماره تلفن  66560727-021 تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *